Kasutusjuhend Prostaline

Prostaline tablettide kasutamise juhised

kuidas Prostaliini kasutada

Prostaline on prostatiidi vastane ravim, mis aitab leevendada valu ja naasta tavapärasesse ellu. Ravimi võtmise positiivse tulemuse saavutamiseks peate järgima kasutusjuhendis ettenähtud vastuvõtu reegleid.

Ravimi tõhusa tarbimise tingimused:

  • Suitsetamisest loobumine. Lisaks on soovitatav piirata alkohoolsete jookide tarbimist.
  • Menüü kohandused. Soolased ja suitsutatud toidud, vürtsid, rasvased ja magusad toidud tuleks igapäevasest toidust välja jätta. Samuti tasub loobuda igasugustest punastest maiustustest ja köögiviljadest. Menüüsse peate lisama kala, liha, suppe.
  • Suhkru ja mee vältimine. Sellisel juhul võite populaarsed tooted asendada vahukommide või moosiga.
  • Vähendage stressi. Konflikte on soovitatav vältida, mitte üle jahutada.
  • Intiimsuhetest keeldumine. Seksuaalvahekorda tuleks piirata, kuni valu sümptomid mööduvad.

Ravimi õigeaegne tarbimine ja uute harjumuste kujundamine, uue menüü tutvustamine aitab saavutada soovitud tulemust. Kuidas ravimit kasutada? Prostaliini kapsleid tuleb võtta suu kaudu rohke veega. Prostatiidi vastu ei pea te kestat avama ja kapsli pulbrit sööma. Ravimi annus on 1 kapsel päevas pärast sööki.

Esimesed tulemused ilmuvad nädal pärast kursuse algust. Täielikuks taastumiseks peate jooma 30 kuni 40 tabletti - 2 pakki Prostaliini. Pärast ravi ei tohiks te naasta eelmise rütmi ja eluviisi juurde. Alkoholi ja rämpstoidu vältimine vähendab haiguse taastekke riski.

Näidustused ravi läbimiseks - mis tahes staadiumi prostatiit. Tööriista ei soovitata kasutada kompositsiooni komponentide suhtes allergiat põdevatel patsientidel. Need on ainsad vastunäidustused ravimi kasutamisel. Toidulisandil pole kõrvaltoimeid. Prostaliini saate osta, kui elate Eestis ettevõtte kodulehelt.