Arvustused Prostaline

 • Katrin
  Prostaliin on tõeliselt tõhus ravim, mille tunnuseks võin nimetada looduslikku koostist. Esimesed tulemused märkasime abikaasaga pärast 1, 5 nädalat alates kuuri algusest, seega otsustasime ravi lõpuni läbi teha. Mõlemad jäid ravimi toimega rahule, mu mehel oli eesnäärmepõletik ja meie seksuaalelu paranes.
  Prostaline
 • Kristo
  Rohkem kui kaks aastat ei saanud me abikaasaga lähedust nautida. Mind piinasid pidevalt valud ja mis oli minu üllatus, kui veidi vähem kui kaks kuud tagasi diagnoositi mul prostatiit. Tuttav arst soovitas kohe Prostaliini. Olin meeldivalt üllatunud ravimi hinnast. Parandus osutus üsna tõhusaks, kõik õnnestus tema naisega.
  Prostaline
 • Margus
  Väga hea ravim. Mul oli urineerimisega raskusi ja mulle määrati mitu ravimit. Soovitused hõlmasid prostatiidi vastaseid kapsleid Prostaline. Otsustasin neist alustada ja ei kahetsenud kunagi, ravim sai probleemiga kiiresti hakkama, märkasin isegi potentsi paranemist.
  Prostaline
 • Liina
  Me ei saanud naisega aasta aega last saada. Küsis nõu arstilt, kes soovitas Prostalini. Kapslid prostatiidi vastu ei parandanud mitte ainult minu enesetunnet ja leevendasid ebameeldivaid aistinguid, vaid suurendasid ka potentsi. Ravikuuri meeldivaks täienduseks on naise rasedus.
  Prostaline
 • Margus
  Eesnäärmepõletik piinas mind aasta ja ükski abinõu ei aidanud probleemi lahendada. Ainult mõnda aega oli võimalik valust vabaneda, kuid mõne aja pärast see tagasi tuli. Hiljuti avastatud kapslid Prostaline. Ravim aitas nädala jooksul ebamugavustest vabaneda, valu ei taastunud isegi kaks kuud pärast ravikuuri.
  Prostaline
Kasutaja hinnang Prostaline
4.2
7